AstroSunTime
AstroSunTime

Актуальное: 174 упражнения по астрологии (с правильными ответами!) на astrosuntime_planets
Astrologie dnes
AstroSunTime

Co je moderní astrologie?


Myslíte si, že astrologie je archaická věda? Astrologie pomáhá plánovat čas, mít sebevědomí a užívat si uspěchaný moderní život.

Myslíte si, že astrologie je jen o budoucnosti? Astrologie především je o harmonii v současné době.

Myslíte si, že astrologie je jen o hvězdách? Astrologie je o člověku , čase a možnostech.

Myslíte si, že astrologie je o znamení Slunce (Beran, Býk, Blíženci atd)? O tom také, ale počítáme se i s Měsícem, Merkurem, Venuši a jiné planety. Opravdový horoskop vždycky individuální. Aby ho sestavil, astrolog potřebuje vědět datum, čas a místo narození. Pouze Znamení Zvěrokruhu nestačí.

Myslíte si, astrologie předpokládá, že náš život určují hvězdy? Hvězdy určují algoritmy času, ale prožíváme ten čas jen my sami. Jak se rozhodnout, jakou cestu zvolit, jak žít - to je zcela na nás!

Myslíte si, že astrolog nahlíží do křišťálové koule nebo dělá výklad karet s pomocí intuice? Intuice určitě potřebuje, ale především jde o logiku, výpočty, analýzu a syntézu informaci. Astrologie je věda!

Myslíte si, že astrolog k práci potřebuje dalekohled? Moderní astrolog používá počítačový program a Švýcarské efemeridy.

Myslíte si, že astrolog jen vykládá horoskopy? To jo, ale umí i planovat čas, i hledat odpovědi na důležité otázky.

Myslíte si, že astrologie je vrozená schopnost nebo zděděný talent? Ani náhodou! Astrologii se dá naučit! Neřeknu, že to půjde rychle a snadno, ale kdo se snaží, ten uspěje!


Tak co je moderní astrologie?

Jsou to hvězdy a život na Zemi!

Je to věda a zároveň umění!

Je to spojení současnosti a budoucnosti!

Je to mapa cest a křižovatek života!

Je to přátelství s Časem!

Je to Cesta!

Je to LifeStyle!