AstroSunTime
AstroSunTime

Актуальное: 174 упражнения по астрологии (с правильными ответами!) на astrosuntime_planets
Astrologie jako LifeStyle
AstroSunTime

Astrologie je můj LifeStyle! Znalosti astrologií s radosti a snadno používám každý den. Například:


- vzbudím se ráno, prohlednu astrologickou konstelaci a už vím, na co dneska měla bych dávat pozor. Dneska nebudu mít štěstí s dopravou? Tak vyjdu z domova dřív. Existuje riziko že něco ztratím? Budu dávat na věci větší pozor. Hrozí mi večer špatná nálada? Koupím čokoládu a budu se snažit všechno vnímat v klidu.

- potřebuju přesadit kytičky. Měsíc v Kozorohu nebo ve Vodnáře tomu jen uškodí. Ale budu nahlížet nejen na polohu Měsíce.

- mám podepsat důležitou smlouvu. V astrologii platí pravidlo: moment začátku ovlivňuje celý proces (pracovní smlouva, nákup auta, hypotéka, svatba, živnost, založení bankovního účtu atd. ). Určitě bych chtěla, aby to, k čemu určená smlouva, se rozvíjela správným směrem, proto zvolím pro podepsání nejvhodnější čas.

- chtěla bych změnit účes, ale nechci potom litovat. Proto pro návštěvu kadeřnictví zvolím si vhodný den a možná i přesný čas. Chci mít krásné a zdravé vlasy!

- plánuji dovolenou s rodinou. Chtěla bych klidný, nepříliš drahý odpočinek bez starostí, bez ztráty zavazadla, bez nemoci, bez úrazů a dalších problém. Na který termín mám koupit zájezd? V červenci nebo v srpnu? O týden dřív nebo o tři týdny později? Astrologie mi pomůže zvolit ten nejlepší termín, aby celá rodina dovolenou si opravdu užila!

- seznámila jsem se s novým člověkem (paní, pánem). Vypadá to slibně. Mám ráda dobrých přátel, ale na druhou stranu zklamání také jsem zažila dost.... Mám bez obav rozvíjet nový vztah nebo radši držet distance? Astrologická analýza vždycky doporučuje nejlepší strategii.

- mám se objednat na důležitou zkoušku. Můžu si zvolit jeden z několika termínů. Určitě provedu astrologickou analýzu a zvolím si termín, který zvětší moje šance na úspěch. Připravovat se na zkoušku taky budu. Astrologický vhodný den bez přípravy k úspěchu nestačí.

- dítě říká, že kamarád zve na přespávačku. Provedu astrologickou analýzu a budu vědět co dělat: dovolit mu přespávačku, nebo rychle vymyslet, proč tentokrát to nejde.

- potřebuju se objednat k zubaři. Nechci, aby po zákroku mě něco dlouho bolelo, nechci, aby plomba za půl roku vypadla. Žádné komplikace prosím! Proto pečlivě za pomocí astrologii zvolím si termín, vhodný pro návštěvu zubaře.

- potřebuji koupit oblečení. Nemám ráda čekat ve frontě, strávit hodiny v obchodním centru a zoufale vyzkoušet jeden kousek po druhém . Chtěla bych rychle koupit všechno, co mám na seznamu. Astrologie mi poradí nejlepší den pro nakupování: aby byla spokojená i duše, i peněženka.

- chtěla bych mít nové krásné fotky. Občas jsem na fotkách sympatická, občas nic moc. Ale už vím jak na to: provedu astrologickou analýzu a zvolím pro fotosese ten nejlepší den!